CELOTĚLOVÁ MASÁŽ+ZÁBAL+ KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ PLETI

Masáž, zábal a kosmetika s vůní manga 120 min se můžete nechat hýčkat

Bohatá, skvěle vonící olejová péče. Za pouhých pár minut zanechá pleť hedvábně vyživenou, zklidněnou a zpevněnou. Obsahuje extrakt z manga, žlutý čaj a funkční látky vybrané pro okamžitý vyživující účinek. Rychlé a snadné použití, vynikající pro zanechání sametově hebké pleti před rande, po únavném dni nebo ráno pro krásný začátek dne.

98 % ingrediencí přírodního původu.

Mango: ovoce bohaté na minerály a vitamíny s vyživujícími a tonizujícími účinky.

Po proceduře si vychutnáte i kolagenovy napoj s mangem

Cena 1990kč

Rezervace na telefonu nebo e-mailu.

CELOTĚLOVÝ ZÁBAL

v krémové konzistenci s vůní manga je skvělým doplňkem k pravidelné péči o pokožku těla. Maska je obohacena o bambucké máslo, kokosový olej a rýžový olej, které dodávají pleti základní vitamíny a minerály, hloubkově ji hydratují, eliminují odumřelé kožní buňky a vyhlaďují jemné linky na pokožce. Bohaté složení masky proniká hluboko do pokožky a obnovuje její zdraví zevnitř. Stimuluje se tvorba kolagenu, který obnovuje elasticitu pokožky. Tato tělová maska Vás navíc okouzlí jemně sladkou exotickou vůní manga.

Věděli jste?

Bambucké máslo se používá i jako přírodní SPF filtr, neboť chrání pokožku před sluncem a buňky před volnými radikály uvolňovanými UV zářením. Zajímavostí je, že bambucké máslo má ochranný sluneční faktor (SPF) přibližně tři nebo čtyři. Výrobci jej tedy zvyknou kombinovat s jinými složkami, aby dosáhli úrovně SPF 15 nebo vyšší. Navíc s SPF tedy získáte všechny uklidňující, hydratační a anti-aging výhody bambuckého másla.